Similo - StrašidlaSimilo - Strašidla
 • Nové
Recenze(0)
299 Kč
NeanderthalNeanderthal
 • Nové
Recenze(0)
799 Kč
GreenlandGreenland
 • Nové
Recenze(0)
679 Kč
Pax EmancipationPax Emancipation
 • Nové
Recenze(0)
879 Kč
Pax PamirPax Pamir
 • Nové
Recenze(0)
1 799 Kč
 • Nové
  Greenland
  Greenland
  Greenland
  Greenland
  Greenland
  Greenland
  Greenland

  Greenland

  Recenze(0)
  679 Kč
  cena s DPH
  Skladová dostupnost: Vyprodáno
  Vyprodáno

  Grónsko, rok 1200. Počasí je čím dál chladnější a čtveřice radikálně odlišných kultur se poprvé setkává. Jakákoli rostlinná produkce, s výjimkou produkce sena, je nemožná. Abyste přežili, je třeba vyjednávat nebo bojovat o žádaná loviště a od ostatních kultur se učit jejich taktikám přežití.

  Vítězství dosáhnete prostřednictvím boje s krvelačnými dravci, domestikace divokých zvířat, vývoje nových nástrojů a zbraní a rozvoje své kultury.

  Množství :

  Kdo alespoň trochu zná hru Neanderthal: Lovci mamutů bude se ve hře cítit jako doma. Hra má s Neanderthalem mnoho společného. Podobná nabídka lovišť - i když mimo severu a jihu vydáme ještě na východ a západ. Desky kmenů tu také jsou a dokonce i karty událostí a žen.

   
  Opět tedy budete své lovce vysílat na jednotlivá loviště a bojovat s ostatními. Disky ale ve hře Greenland představují něco zcela jiného.
   
  Disky energie budete používat na domácí zvířata a schopnosti starších. Disky slonoviny na dražbu zboží, které dovezou obchodní lodě a nakonec disky železa na výrobu vynálezů a zbaní.
   
  Třešničkou na dortu jsou pak možnosti jako vycestování do nového světa, volba mezi jednobožstvím a mnohobožstvím, či speciální akce starších na upalování čarodějnic.
   
  Můžete se tedy znovu těšit na neobvyklý přísun informací z historie severských kmenů, živou interakci mezi hráči a dokonce možnost začátku hry Greenland podle toho jak dopadla hra Neanderhalu.
  Fox in the Box

  Parametry

  Lokalizace
  Česká
  Počet hráčů
  až 4
  Věk
  10 až 12+
  Doba hraní
  95 minut a víc

  Specifické reference

  Zatím nikdo nenapsal hodnocení

  Napište recenzi
  Greenland

  Mohlo by vás také zajímat

  10 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Greenland

  679 Kč
  cena s DPH